O NAS

mdesign bazuje na młodym i ambitnym zespole. Od lat zdobywamy doświadczenie i wiedzę, dzięki którym możemy tworzyć coraz lepsze projekty, strony internetowe oraz sklepy internetowe.

Stawiamy przede wszystkim na jakość. Zapewniamy krótkie terminy realizacji i korzystną cenę. Chętnie służymy pomocą w doborze najodpowiedniejszej formy reklamy i wdrażaniu nietypowych pomysłów.

Każdego klienta traktujemy indywidualnie i staramy się dostosować naszą ofertę do jego potrzeb i wymagań. Lubimy wyzwania i niestandardowe realizacje. Dzięki nim zyskujemy doświadczenie i odkrywamy nowe możliwości przez co nasza oferta staje się coraz szersza, a liczba zadowolonych klientów stale rośnie.

Charakteryzuje nas pełne zaangażowanie w każdy realizowany projekt. Zdajemy sobie sprawę z tego, że nie każdy klient miał wcześniej styczność z usługami reklamowymi i może nie poruszać się biegle w świecie poligrafii.

Każdemu klientowi staramy się zagwarantować najwyższą jakość usług niezależnie od wielkości zamówienia. Każdego klienta traktujemy na równi i dla każdego z pośród nich jesteśmy w stanie przygotować konkurencyjną ofertę.

Zespół mdesign to ludzie posiadający duże doświadczenie w branży reklamy. Na tle innych firm wyróżniają się dużym zaangażowaniem w pracę, a także pozytywnym nastawieniem do klienta. Zapewniamy kompleksową obsługę od etapu projektu do produktu końcowego gwarantując przy tym miłą atmosferę i służąc radą. Wspólnie wypracujemy najbardziej optymalne rozwiązanie.

Agencja Reklamowa mdesign oferuje:

– druk wizytówek, ulotek, plakatów
– tworzenie logotypów
– wydruki wielkoformatowe takie
– banery, naklejki
– oklejanie samochodów, witryn

– projektowanie i usługi graficzne
– tworzenie i administracja stron internetowych
– gadżety reklamowe : kubki, smycze, długopisy, koszulki, czapki i wiele innych
– reklama zewnętrzna : kasetony, litery przestrzenne, szyldy, flagi

Zapraszamy wszystkie osoby poszukujące agencji reklamowej z Nowej Dęby i okolic.